Sosyal Medya

Borsa

Gedik Yatırım, Yatırımcı Seminerlerinde Fethiyeli yatırımcılarla buluştu

Gedik Yatırım’ın yıl boyunca sürecek olan yatırımcılara yönelik eğitim seminerlerinin yeni durağı Muğla’nın Fethiye İlçesi oldu...

Gedik Yatırım, Yatırımcı Seminerlerinde Fethiyeli yatırımcılarla buluştu

Sermaye piyasalarının öncü kuruluşlarından Gedik Yatırım’ın yıl boyunca sürecek olan yatırımcılara yönelik eğitim seminerlerinin yeni durağı Muğla’nın Fethiye İlçesi oldu. İlki Karadeniz Ereğlisi’nde düzenlenen seminerler dizisi, yıl sonuna kadar devam edecek.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, yurt genelindeki yatırımcı seminerlerini sürdürüyor. Bu yıl 18 Mayıs’ta Karadeniz Ereğlisi’nde başlayan seminerlerin yeni durağı, 23 Eylül’de Muğla oldu. Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleştirilen semineri yatırımcılar ilgiyle takip etti. Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artması amacıyla gerçekleştirilen seminerler şu ana kadar Karadeniz Ereğlisi, Karabük, Bandırma, Balıkesir, Konya, Edirne, Samsun, Bodrum, Antalya ve Fethiye’de düzenlendi. Seminerler serisi, yıl sonuna kadar devam edecek.

“Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyoruz”

Yatırımcı seminerlerinin ücretsiz ve herkese açık olarak düzenlendiğini ifade eden Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, “Seminerlerimizi Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artması, doğru yatırım kararları almak için bir rehber olması ve finans piyasasının doğru anlaşılması amacıyla düzenledik. Biliyoruz ki finansal okuryazarlık sadece bugünün şartlarını iyileştirmeyi değil, emeklilik ve gelecek için de doğru planlama yapabilmeyi sağlayan bir kazanımdır. Finansal okuryazarlık bireylere sağladığı faydanın yanında, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile de önemli bir yere sahiptir. Şu ana kadar birçok ilimizde düzenlenen Gedik Yatırım Yatırımcı Seminerlerine katılımın ve ilginin oldukça yüksek olduğunu memnuniyetle gördük. Doğru yatırım ve finansal bilincin gelişmesine katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Seminerlerimiz tüm yıl boyunca sürecek” diye konuştu.

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler