Sosyal Medya

Gündem

Törende Abdullah Gül Sürprizi…

Abdullah Gül, yeniden cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan’ın göreve başlama töreninde yer aldı. Erdoğan hususi olarak Gül’e teşekkür etti.     Üçüncü…

Törende Abdullah Gül Sürprizi…

Abdullah Gül, yeniden cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan’ın göreve başlama töreninde yer aldı. Erdoğan hususi olarak Gül’e teşekkür etti.

 

 

Üçüncü defa cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın göreve başlama töreninde 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de yer aldı. Erdoğan, törene katılan Abdullah Gül’e özel olarak hitap etti.

 

“Halef-selef olduğumuz Abdullah Gül Bey’e teşekkür ederim” diyerek Gül’e teşekkür eden Erdoğan, göreve başlama töreninde açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Erdoğan’ın konuşmasından önce çıkanlar ise şu şekilde:

 

Törenimize teşrifleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbime, bizlere beş sene daha Türkiye’ye ve Türk milletine hizmet etme imkanı verdiği için hamd ediyorum. Aziz milletimin her ferdine şükranlarımı sunuyorum.

 

 

Sandığa giderek demokrasimize güç katan tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

 

MİLLİ İRADEYE MÜDAHALE GİRİŞİMLERİNİ DE UNUTMAYACAĞIZ

 

Dergi kapakları üzerinden milli iradeye müdahale girişimlerini de unutmayacağız. Şahsımız nezdinde Türkiye’ye yönelik bu büyük sevdanın karşılığını en güzel şekilde vermeye çalışacağız. Rabbim bizleri milletimize ve dostlarımıza mahcup etmesin.

 

 

“85 MİLYONU BAĞRIMIZA BASACAĞIZ”

 

Türkiye siyasi tarihinin en kritik seçimlerinden birisini daha alnının akıyla geride bıraktı. 14 Mayıs’ta seçimlerin Meclis’le ilgili boyutunu Cumhur İttifakı olarak 323 milletvekiliyle başarıyla tamamlamıştık. İlk turda yüzde 50+1 şartı sebebiyle ikinci tura kalmıştı.

 

 

 

yenicaggazetesi.com.tr

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler