Sosyal Medya

Ekonomi

Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını resmen başlattı: “Sana söz, yine baharlar gelecek”

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile adaylık kampanyasının resmi başlangıcını yaptı. Millet…

Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını resmen başlattı: “Sana söz, yine baharlar gelecek”

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile adaylık kampanyasının resmi başlangıcını yaptı. Millet İttifakı’nın 5 lideri de Kılıçdaroğlu’nun kampanya filmini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından “#SanaSöz yine baharlar gelecek…” başlığı ile video paylaştı. Cumhurbaşkanlığı kampanyasının ilk filmi olan videoda, Kılıçdaroğlu’nun Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile el ele olduğu görüntülere de yer verildi.

Millet İttifakı’nın beş genel başkanı ile birlikte kayıtlara geçen görüntülerin de birleştirdiği videoyu Kılıçdaroğlu, “Sana söz, yine baharlar gelecek. Bay Kemal sözünden dönmeyecek” ifadeleriyle bitirdi. Adaylık kampanyası olan videoda Kılıçdaroğlu, şu ifadelerle seslendi:

“Sana söz, birbirini incitmeyen, farklı olanı olduğu gibi seven, sayan; uzaklaşan değil, kucaklaşan bir Türkiye.

Karnı tok, gönlü bol, yaşamayı seven bir Türkiye. Bilime, sanata, geleceğe inanan; ayakları yere sağlam basan, uzmanlığa saygı duyan bir Türkiye.

Seyirci kalmayan, korkusundan susmayan, sözü dinlenen, kıymeti bilinen; en güzel şarkıları bağıra çağıra söyleyebilen, neşesi çocukların gözünden okunan bir Türkiye için geliyoruz. 

Sana söz, yine baharlar gelecek”

T24

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler