Sosyal Medya

Gündem

İmamoğlu ve Mansur Yavaş’tan Akşener davetine ret açıklaması

İYİ Parti lideri Akşener’in Altılı Masa’dan kalkarken adaylık çağrısı yaptığı Yavaş ve İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu’na destek…

İmamoğlu ve Mansur Yavaş’tan Akşener davetine ret açıklaması

İYİ Parti lideri Akşener’in Altılı Masa’dan kalkarken adaylık çağrısı yaptığı Yavaş ve İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu’na destek mesajı verdi. İki belediye başkanı, ‘Kılıçdaroğlu’nun iradesi’ vurgusunun yer aldığı paylaşımlarda birbirlerini etiketledi.

YAVAŞ: KILIÇDAROĞLU’NUN İRADESİ DIŞINDA HAREKET ETMEYECEĞİZ

Yavaş, “Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir” dedi.

İMAMOĞLU ‘İTTİFAK EKSİLMEDEN BÜYÜSÜN’ ÇAĞRISI YAPTI

İmamoğlu ise iki mesajın yer aldığı paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Millet İttifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. Milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum.

CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın Kılıçdaroğlu’nun ve Millet İttifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur.”

 

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler