Sosyal Medya

Kripto Para

Kripto Para Piyasasının Süper İkilisinden Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Flaş Yorum!

Glassnode'un kurucu ortakları J. Happel ve Y. Allemann Bitcoin'in biriktirme aşamasında olduğu ve mevcut belirsizliğin yakında bozulacağına inanıyorlar.

Kripto Para Piyasasının Süper İkilisinden Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Flaş Yorum!

Glassnode’un kurucu ortakları J. Happel ve Y. Allemann Bitcoin’in biriktirme aşamasında olduğu ve mevcut belirsizliğin yakında bozulacağına inanıyorlar.

 

 

Happel ve Allemann’a göre, BTC’nin fiyatı 25 bin 824 dolar seviyesinde denge buldu ve potansiyel yükseliş için temel oluşturuyor.İkili altcoin’lerin hafif negatif seyirde olduğunu ve yatırımcıların yatırım sepetlerindeki altcoin ağırlığını azaltmaları gerektiğini önerdi.

Popüler kripto analiz platformu Glassnode‘un kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, en büyük kripto para Bitcoin‘in (BTC) önemli bir dönüm noktasında olduğunu öne sürdü.

Kripto para piyasasının yakından takip ettiği ikili, Bitcoin‘in büyük bir hareketle sonuçlanacak önemli bir birikim aşamasında olduğuna inanıyorlar.

 

“Yatırımcılar Bitcoin’de Belirleyici Fiyat Hareketi İçin Hazır Olmalı”

 

Jan Happel ve Yann Allemann birlikte kullandıkları X hesabı üzerinden Bitcoin’in gelecekte büyük bir hareketiyle sonuçlanacağı büyük bir birikim aşamasında olduğunu belirterek şunları söylediler:

Yönsüzlük ve belirsizlik içinde hareket ediyoruz. BTC’nin fiyatının yükselişi 25 bin 824 dolarda denge buldu ve potansiyel bir fırlatma rampası oluşturuyor gibi görünüyor. 25 bin dolardan olan birden fazla sıçrama açıkça devam eden birikimi yansıtıyor.

Yine de ne boğalar ne de ayılar baskınlık gösteremiyor. Burada büyük bir savaş söz konusu. Neden mi? Dahası yükseliş momentumu gücünü kaybediyor olabilir. Artık belirleyici fiyat hareketi için hazır olunmalı.

 

 

İki kurucu ortak daha önce attıkları bir tweet’te, BTC‘nin ileriye dönük olarak yükseliş ya da düşüş trendi gösterip göstermeyeceğini belirleyebilecek iki seviyenin ana hatlarını çizmişler, orta vadeli görünümde 25 bin 800 dolar ile 26 bin 800 dolar aralığının belirleyici olduğunu ve olası bir satış baskısı altında kritik destek bölgesinin 23 bin 800 dolar ile 24 bin 800 dolar aralığında olduğunu ifade etmişlerdi.

 

Altcoin’ler Tehlike Saçıyor

Altcoin piyasasını da değerlendiren Glassnode kurucu ortakları, yatırımcıları uyardılar. İkiliye göre yatırımcılar yatırım sepetindeki altın ağırlığını en aza indirmeliler. Dahası Happel ve Allemann şu eklemeyi yaptılar:

Küçük ve orta ölçekli altcoin’ler hafif negatif seyirde satış baskısı altındalar. BTC, ETH ve büyük piyasa değerli kripto paralar belirsiz bir bölgede. Fiyatların yatay seyrediyor oluşu güçlü bir yukarı yönlü hareketin olacağının garantisi değildir.

Altcoin almak için en güvenli an, Bitcoin’in fiyatının yukarı yönde harekete geçmesi, bu hareketin istikrarlı olması ve düşüş trendinin yükseliş trendinin döndüğünün teyit edilmesi oalcak.

 

 

 

 

 

 

coin-turk.com

 

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler