Sosyal Medya

Borsa

Bybit: ‘Frax’ın hisseli ETH ürünü Spurs FXS; 1inch network donanım cüzdanını piyasaya sürüyor…’

Beklenenden daha güçlü işsizlik başvuruları ve FED yetkililerinden gelen şahin yorumlar perşembe günü ABD'nin önde gelen hisse senedi endekslerini zorladı...

Bybit: ‘Frax’ın hisseli ETH ürünü Spurs FXS; 1inch network donanım cüzdanını piyasaya sürüyor…’

Bybit Global tarafından hazırlanan günlük bültende sektör gelişmelerine yer veriliyor. Beklenenden daha güçlü işsizlik başvuruları ve FED yetkililerinden gelen şahin yorumlar perşembe günü ABD’nin önde gelen hisse senedi endekslerini zorladı. Kripto para piyasası kendi liginde yaşıyor ve büyük kripto para birimleri kazanç sağlıyor. Bugünün en çok hareket eden FXS, 24 saatlik %18,04’lük bir getiri kaydetti ve hisseli ETH teklifi ilgi gördüğü için daha geniş bir pazardan daha iyi performans gösterdi.

FXS, kısmen desteklenen popüler stablecoin FRAX’tan ün kazanan Frax Finance’in yerel tokeni. Yine de Frax Finance, merkezi olmayan borsa, borç verme protokolleri, enflasyona bağlı stablecoin ve yeni piyasaya sürülen bir Ethereum likit staking ürünü olan frxeth gibi ürünlerle ekosistemini aktif bir şekilde genişletti. Son zamanlardaki performans artışı muhtemelen Curve’deki frxeth havuzuna artan sermaye akışlarına bağlanıyor. Değerlendirme hazırlanırken frxeth, stETH’nin %5,2’sinin oldukça ilerisinde, %8,29’luk bir getiri sunuyor ve paralı asker sermayesini ETH’lerini Frax Finance’e yatırmak için çekiyor. Frxeth tarafından sunulan yüksek verimin arkasındaki sebep, Frax’in Convex’teki yüksek hissesi ile Curve’deki verim dağılımını dolaylı olarak kontrol etme şeklindeki uzun vadeli stratejisinden kaynaklanmaktadır.

Merkezi olmayan takas toplayıcı 1inch Network, ürün ve proje ekosistemini genişletmek amacıyla 1inch donanım cüzdanını sunuyor. Mevcut 1 inçlik Cüzdana benzer şekilde, bu donanım cüzdanı aynı madeni para setini destekleyecektir; ancak ekip yakın gelecekte desteklenen para setini genişletmeyi düşünüyor. 1 inçlik donanım cüzdanı aynı zamanda çok çekirdekli bir işlevsellik sunuyor. Cihazın birden fazla tohum cümleyi destekleyebilmesi sayesinde, cihazdaki her cüzdanın kendine özgü bir tohum cümlesi olacağı için kullanıcılarına daha fazla güvenlik ve güvenlik sunar.

 

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

 

Bybit

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler