Sosyal Medya

Borsa

BMD, model porföyünü güncelledi

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, ve EREGL yer almaktadır. 11-18 Ocak 2022 döneminde BMD Araştırma Portföyü %3,5 ve SINAİ Endeks %4,2 değer kaybetmiştir...

BMD, model porföyünü güncelledi

BMD Araştırma model portföyünü güncelledi. Rapora ilişkin ayrıntılar şöyle;

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, ve EREGL yer almaktadır. 11-18 Ocak 2022 döneminde BMD Araştırma Portföyü %3,5 ve SINAİ Endeks %4,2 değer kaybetmiştir. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %6 ile TRGYO sağlarken en düşük getiriyi –%8,9 ile EREGL elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %9,3 değer kazanmış olup aynı dönemde SINAİ Endeks %4,3 değer kazanmıştır.

Rapora İlişkin Tablo ve Grafiklere Buradan Ulaşabilirsiniz

 

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

 

Bizim Menkul Değerler

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler