Sosyal Medya

Gündem

Saros Araştırma’nın “en başarısız bakanlar anketinde” ilk üç sırayı Bozdağ, Nebati ve Soylu kaptı

Saros Araştırma, kabinedeki bakanlarla ilgili yaptığı memnuniyet anketinin sonuçlarını paylaştı. Katılımcılar tarafından en başarılı bulunan bakanlık yüzde 24,6 ile Dışişleri…

Saros Araştırma’nın “en başarısız bakanlar anketinde” ilk üç sırayı Bozdağ, Nebati ve Soylu kaptı

Saros Araştırma, kabinedeki bakanlarla ilgili yaptığı memnuniyet anketinin sonuçlarını paylaştı. Katılımcılar tarafından en başarılı bulunan bakanlık yüzde 24,6 ile Dışişleri Bakanlığı oldu. Dışişleri’ni yüzde 15,1 ile Sağlık Bakanlığı, yüzde 11,4 ile Milli Savunma Bakanlığı izledi. En başarısız bakan ise Adalet Bakanı Bekir Bozdağ oldu.

Anket sonucuna göre en başarısız bakan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ oldu. Bozdağ’a başarısız diyenlerin oranı yüzde 27,5 olarak ölçüldü. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yüzde 24 ile en başarısız bulunan ikinci isim oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise yüzde 23 ile üçüncü sırada yer aldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık yüzde 6,9 ile en başarısız bulunan dördüncü isim oldu. Bakan Yanık’ın ardından en başarısız beşinci isim yüzde 4.5 ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer.

Kısa Dalga

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler