Sosyal Medya

Genel

Saray’ın 6 maaşlı bürokratına bir maaş daha

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Gülsüm Azeri’ye bir maaş daha bağlandı. Halen; VIP Turkey Holding Üst Yönetim Kurulu üyesi, Kaleseramik A.Ş. Yönetim…

Saray’ın 6 maaşlı bürokratına bir maaş daha

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Gülsüm Azeri’ye bir maaş daha bağlandı.

Halen; VIP Turkey Holding Üst Yönetim Kurulu üyesi, Kaleseramik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Tekfen Holding A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği, Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyeliği ile Akın Tekstil ve Mondi Tire Kutsan A.Ş.’de de bağımsız yönetim kurulu üyeliği yapan Gülsüm Azeri’ye bir yönetim kurulu üyeliği piyangosu daha vurdu.

Gülsüm Azeri son olarak, TÜSİAD üyesi Mehmet Kutman’ın sahibi olduğu Global Yatırım Holding’de de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atandı.

Holdingden yapılan açıklamada Azeri ile ilgili şu ifadeler kullanıldı:

“Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’nden 1978 yılında lisans diplomasını alan mezunumuz Gülsüm Azeri Global Yatırım Holding’in bağımsız yönetim kurulu üyeliğine atanmıştır.”

Böylelikle Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi olduğu için de maaş alan Gülsüm Azeri’ye kamuoyuna açıklanan dokuzuncu maaşının da bağlandığı ortaya çıktı.

Gülsüm Azeri’nin farklı firmalardan maaşlar aldığını kamuoyuna duyurmuştu.

OdaTv’de yer alan habere göre; Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi olarak aldığı maaşların yanına bir maaş daha eklenen Gülsüm Azeri’nin ismi daha önce Cumhurbaşkanlığı forsu ile oturduğu site yönetimine yazdığı otopark yazısıyla gündeme gelmişti.

Gülsüm Azeri daha önce oturduğu sitede ekstra otopark yeri için Cumhurbaşkanlığı forsu olan antetli kağıtla site yönetimine ihtar çekmişti.

 

 

 

cumhuriyet.com.tr

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler