Sosyal Medya

Borsa

Bybit: Bitcoin’de gerçekleşen kâr ve zarar oranı tüm zamanların en düşük seviyesine indi..!

Amerika’da bankaların kasvetli ekonomik görünüm alarmı vermesinin ardından piyasa duyarlılığı riskten kaçışa döndü, dolar ve Hazine Salı günkü kazançlarını korudu...

Bybit: Bitcoin’de gerçekleşen kâr ve zarar oranı tüm zamanların en düşük seviyesine indi..!

Bybit tarafından hazırlanan değerlendirmede sektör gelişmeleri, Bitcoin ve Ethereum’un seyri yer alıyor. Amerika’da bankaların kasvetli ekonomik görünüm alarmı vermesinin ardından piyasa duyarlılığı riskten kaçışa döndü, dolar ve Hazine Salı günkü kazançlarını korudu. Asya piyasalarında hisse senedi ölçütleri, ABD piyasalarındaki düşüşlerin ardından ayrışıyor. Yatırımcılar hayal kırıklığı yaratan ticari verilere karşı COVID kısıtlamalarının gevşetilmesini değerlendirdikçe Yuan dalgalandı.

Büyük kripto para birimleri bir sonraki yönü beklerken, kripto paralar büyük ölçüde değişmeden kaldı. Değerlendirme hazırlanırken, Bitcoin, son 24 saat içinde marjinal bir kayıp bildirdikten sonra 17.000 doların yakınında geziniyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi, son birkaç haftadır düşük likidite ve durgun ticaret faaliyeti nedeniyle menzile bağlıydı. En büyük merkezi borsa dışında, Bitcoin spot ticaretindeki günlük hacim, en son Ekim 2020’de görülen 7 günlük ortalama yaklaşan seviyelerle yıllık ortalamanın %65 altında. Gerçekleşen kar ve zarar oranı tüm zamanların en düşük seviyesine indi.

Benzer şekilde Ethereum aynı dönemde minimum işlemle 1.250 doları test ediyor. Orta-büyük hacimli altcoinler büyük ölçüde kırmızıya döndü ve APT benzer bir zaman diliminde %6,6’lık düşüşle aşağı yönlü düzeltmeye öncülük etti.

Warner Music Group, Polygon üzerine inşa edilmiş yeni bir müzik ve koleksiyon platformu olan LGND Music ile iş birliği yaparak Web3’e girişine devam ediyor. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan LGND Music, şarkıları NFT olarak sunacak bir çevrimiçi pazar yeri. Hayranlar, bu koleksiyon parçalarını satın alabilir ve müzisyenlerin diğer dijital koleksiyon öğeleriyle birlikte platformda dinleyebilir. Bu, WMG’nin Metaverse’e girmek için devam eden çabasının bir parçası, çünkü büyük müzik şirketi yalnızca bu yıl uzayda önde gelen projeler ve pazar yerleri ile bir dizi Web3 ortaklığı kurdu.

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler