Sosyal Medya

Borsa

Bybit: Başlıca kripto silme kazanımları; Robinhood, Polygon ile Web3 cüzdan Beta’yı başlattı…

Bybit tarafından hazırlanan günlük değerlendirmede kripto para piyasalarının son 24 saatine, sektör gelişmelerine değiniliyor...

Bybit: Başlıca kripto silme kazanımları; Robinhood, Polygon ile Web3 cüzdan Beta’yı başlattı…

Bybit tarafından hazırlanan günlük değerlendirmede kripto para piyasalarının son 24 saatine, sektör gelişmelerine değiniliyor: Kripto para piyasası, hafta başındaki umut verici görünüme rağmen düşüşte. BTC, çarşamba gününün erken saatlerinde (Asya işlem saatleri) önceki kazançlarını sildi.

Değerlendirmenin yazıldığı sırada piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi, son 24 saat içinde piyasa değerinin %4,1’ini kaybettikten sonra kayıpları 19 bin dolar seviyesinin altında konsolide ediyor. Yukarı yönde, BTC 100 saatlik basit hareketli ortalama ve 19 bin ila 19.2 bin dolar bölgesine yakın bir dirençle karşı karşıya. Bu bölgenin üzerinde bir kapanış, muhtemelen düşüş baskısını hafifletecek ve makul bir artışı başlatacaktır. Bununla birlikte BTC’nin 18,2 bin dolarlık bölge yakınındaki destek seviyesini tekrar ziyaret etmek için aşağı hareket etme ihtimali hala var. Güvenli liman ve risk varlıklarının genel performansı, kavurucu enflasyonla mücadele için oran artışları karşısında kötü oldu. Bununla birlikte Bloomberg’e göre, en büyük 100 dijital varlığın performansının bir göstergesi olan CryptoCompare 100 Endeksi, Haziran ayının sonundan bu yana pozitif rakamlar gösteren birkaç veriden biri.

Benzer şekilde, ETH aynı dönemde %4,3 düştükten sonra 1300$ bölgesinin alt sınırında işlem görmeye başladı. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi, 1.325 dolar seviyesinin üzerinde sağlam bir dayanak oluşturamadığı takdirde   düşüşünü muhtemelen 1.200 ila 1.220 dolar bölgesine yakın destek seviyelerine doğru olacaktır.. Benzer bir zaman diliminde %3’lük bir artışla geniş tabanlı düşüş baskısına meydan okuyan UNI ve LINK hariç, orta-büyük altcoin’ler kırmızı bir denizde battı.

Popüler ticaret platformu Robinhood, bekleme listesine kaydolan 10.000 iOS kullanıcısı için Web3 cüzdanının beta sürümünü başlattı. Web3 cüzdanı, merkezi olmayan web’e sorunsuz erişim sunarak ve kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden kripto para ticareti yapmalarına izin vererek kalabalığın arasından sıyrılıyor. En son sürüm, yalnızca Ethereum yerine Polygon blok zinciri ile çalışıyor. Kullanıcılar, Robinhood’un ana değişim uygulamasında MATIC tokenlarını satın alabilir ve bu tokenları Robinhood cüzdanlarına aktarabilir. Ayrıca, dApp’lere doğrudan Polygon ağı üzerinden erişebilir. Buna Uniswap ve Balancer gibi DeFi uygulamalarının yanı sıra Decentraland gibi metaverse oyunları dahildir. Zamanla Robinhood ekibi, cüzdan için Polygon ekosisteminin ötesinde çoklu zincir desteği sunacak.

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler