Sosyal Medya

Borsa

Global Menkul Değerler PC İletişim halka arzına aracılık ediyor…

Global Menkul Değerler, Türkiye’nin en büyük reklam şirketlerinden PC İletişim halka arzına da aracılık ediyor. “Borsada Satış - Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemi ile 24 – 25 Kasım tarihlerinde 9,50 TL fiyat ile talep toplayacak olan PC İletişim’in kodu ise PCILT.HE olacak...

Global Menkul Değerler PC İletişim halka arzına aracılık ediyor…

Kuruluşundan bu yana Türk sermaye piyasalarına 100’den fazla şirketin halka arzına aracılık eden Global Menkul Değerler, Türkiye’nin en büyük reklam şirketlerinden PC İletişim halka arzına da aracılık ediyor. “Borsada Satış – Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemi ile 24 – 25 Kasım tarihlerinde 9,50 TL fiyat ile talep toplayacak olan PC İletişim’in kodu ise PCILT.HE olacak.

Temellerinin atıldığı 1990 yılından bu yana Türkiye’de birçok “ilk” i gerçekleştiren Global Menkul Değerler, Türkiye’nin en büyük reklam şirketlerinden PC İletişim halka arzına da aracılık ediyor. PC İletişim; medya hizmetleri, reklamcılık, reklamların yayımlanacağı tüm mecraların müşteriler için rezerve edilmesi, satın alınması, kiralanması, üçüncü kişilere satılması, her nevi televizyon programlarını alıp satmak, içerik iş birliklerinde bulunmak, promosyon, baskı hizmetleri gibi tanım hizmetlerinin verilmesi ile ilgili her türlü faaliyette bulunuyor.

Medya Ajansı PC İletişim ve Maya Medya, Dijital Medya Planlama ve Satın Alma ve Arama Motorları Optimizasyon Ajansı UP İletişim, İçerik ve Etkinlik Ajansı BL İletişim ve Radyo Ajansı SM Medya olarak uzmanlıkları doğrultusunda reklamcılık ve medya planlama ile satın alma alanları ve farklı birçok alanda hizmet veriyor. Yıllar içinde hizmet anlayışıyla sürekli büyüyen PC İletişim 30.06.2021 tarihi itibarıyla farklı sektörlerden 190’dan fazla markaya hizmet veriyor. Hizmet verilen markalar ile uzun süreli ilişkiler kuruluyor.

Hizmet verdiği markaları 100’den fazla ülkede tüketiciler ile buluşturan Şirket, 24 – 25 Kasım tarihlerinde talep toplayacak. “Borsada Satış-Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemi ile 9,50 TL fiyat ile talep toplayacak olan PC İletişim’in kodu ise PCILT.HE olacak.

Fiyat istikrarı için 10 milyon liralık fon

Yüzde 25,53’ünü halka arz edecek olan PC İletişim 6 ay boyunca bedelli sermaye artırımı yapmayacağını, şirket ortakları ise 6 ay boyunca Borsa’da pay satışı yapmayacağını taahhüt etti. Şirket ortakları ayrıca 1 yıl boyunca halka arz fiyatının altında satış yapmayacak. Payların Borsa’da işlem görmeye başlamasından itibaren 10 iş günü fiyat istikrarı planlanıyor. Şirket’in ana ortağı İlbak Holding, fiyat istikrarı işlemleri için 10 milyon TL fon ayıracak.

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler