Sosyal Medya

Döviz

2021 Ekonomi tahminleri | Atilla Yeşilada

Atilla Yeşilada, ‘2021’de Altın düşer mi yoksa Altın çıkar mı’ konusundaki beklentisini paylaştı. Dolar / TL’nin 2021’de nasıl bir grafik çizeceğine dair açıklamalarda bulunan Atilla Yeşilada, ‘2021’de Dolar düşer mi yoksa Dolar yükselir mi?’ sorusuna da yanıt verdi....

2021 Ekonomi tahminleri | Atilla Yeşilada

 

 

 

 

2021 Ekonomi tahminleri | Atilla Yeşilada

 

2021 Ekonomi tahminlerini aktaran İntegral Yatırım Danışmanı Dr. Artunç Kocabalkan ve Atilla Yeşilada, 2021 Ekonomisine ilişkin piyasaların da ne beklediğini paylaştılar.

2021 yılı birinci, ikinci, üçüncü ve son çeyreğinde ekonomilerin nasıl olacağını konuşan Atilla Yeşilada, 2021 ekonomisini Türkiye ve global ekonomi özelinde değerlendirdi.

Korona virüs bittiğinde dünya ekonomisinin eskisi gibi olup olamayacağına da değinen Atilla Yeşilada, 2021’de hangi sektörlerin öne çıkacağını aktardı. Atilla Yeşilada, 2021’de ekonomilerin nasıl olacağının yanı sıra yeni yılda Altın fiyatlarına da değindi. Atilla Yeşilada, ‘2021’de Altın düşer mi yoksa Altın çıkar mı’ konusundaki beklentisini paylaştı. Dolar / TL’nin 2021’de nasıl bir grafik çizeceğine dair açıklamalarda bulunan Atilla Yeşilada, ‘2021’de Dolar düşer mi yoksa Dolar yükselir mi?’ sorusuna da yanıt verdi.

 

Integral Yatırım’da hisse hesabı açmak için link’e tıklamanız yeterli : https://lp.integralyatirim.com.tr/2nt…

 

Dolar, Euro, Altın, Endeks ve Viop yatırımlarınızda kaldıraçlı işlem yapmanın tam zamanı:

https://lp.integralyatirim.com.tr/8gI

 

 

2021 Başlarken ekonomiye dair yeni umutlar

 

Ocak Ayı Hisseleri – Tuncay Turşucu

 

Altın ve borsa yatırımcısı 2021’de ne yapmalı? – Işık Ökte

 

FÖŞ Bahadır Kaleağası’nı ağırladı: Yarının dünyası ve Türkiye’nin yeri

 

Yorumlar

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler