Sosyal Medya

Türkiye Ekonomisi

Gerçek Ekonomi: Albayrak’ın istifası neden sorunları çözmeye yetmez?

Berat Albayrak’ın istifaları sorunları çözmeye yeter mi? Güldem Atabay ve Semih Sakallı Gerçek Ekonomi’nin üçüncü bölümünde Bakan Albayrak’ın istifasını ve…

Berat Albayrak’ın istifaları sorunları çözmeye yeter mi?

Güldem Atabay ve Semih Sakallı Gerçek Ekonomi’nin üçüncü bölümünde Bakan Albayrak’ın istifasını ve bunun ekonomi yönetimi ve genel olarak ülkede yaratacağı değişiklikler üzerine değerlendirmelerini paylaşıyor.

Keyifli seyirler…

 

Yorumlar

BAKMADAN GEÇME

  • Aşıda güvenli tedarik için 5 kritik nokta!

    Covid-19 aşılamasının başlamasıyla aşı tedariği dünyanın gündeminde. KPMG Türkiye İlaç ve Sağlık Sektör Lideri Şafak Erdur, aşıda tedarik zincirinde güvenliği sağlamak için sektörün alarma geçtiğini söyledi.

  • ‘Evden çıkamadık… Yılbaşında en çok beyaz et tükettik’

    Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında bulaş riskini azaltmak için Türkiye genelinde uygulanan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması, market satışlarını artırdı. Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Ömer Düzgün, yerel zincirlerin satışlarını yılbaşı haftasında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 40 artırdığını söyledi.

  • ‘Döviz tevdiat’ cephesi bildiğiniz gibi…

    TCMB tarafından haftalık olarak yayınlanan verilere göre 8 Ocak ile biten haftada yurt içinde yerleşik gerçek kişilerin döviz mevduatı 595 milyon dolar arttı...

Benzer Haberler