Sosyal Medya

Ekonomi

Semih Sakallı-FÖŞ: Ekonomide kritik tarih 19 Kasım!

Atilla Yeşilada ile Merkez Bankası ve Hazine - Maliye Bakanı'ndaki değişiklikleri konuştuk. Merkez Bankası'nın 19 Kasım'da alacağı faiz kararını ve olası etkilerini sorduk.....

 

 

 

 

 

Atilla Yeşilada ile Merkez Bankası ve Hazine – Maliye Bakanı’ndaki değişiklikleri konuştuk. Merkez Bankası’nın 19 Kasım’da alacağı faiz kararını ve olası etkilerini sorduk.

 

👉🏻 Türkiye – ABD ilişkileri

👉🏻 Yeni ekonomi yönetimi

👉🏻 Kritik tarih 19 Kasım

 

FÖŞ: Sizi Artık Ben Bile Durgunluktan Kurtaramam!

 

Covid-19 Sadece İşgücü Piyasasını Etkilemiyor!

 

Yeni ekonomi takımını bekleyen sorunlar büyük!

 

Gerçek Ekonomi: Albayrak’ın istifası neden sorunları çözmeye yetmez?

 

Yorumlar

BAKMADAN GEÇME

  • Aşıda güvenli tedarik için 5 kritik nokta!

    Covid-19 aşılamasının başlamasıyla aşı tedariği dünyanın gündeminde. KPMG Türkiye İlaç ve Sağlık Sektör Lideri Şafak Erdur, aşıda tedarik zincirinde güvenliği sağlamak için sektörün alarma geçtiğini söyledi.

  • ‘Evden çıkamadık… Yılbaşında en çok beyaz et tükettik’

    Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında bulaş riskini azaltmak için Türkiye genelinde uygulanan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması, market satışlarını artırdı. Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Ömer Düzgün, yerel zincirlerin satışlarını yılbaşı haftasında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 40 artırdığını söyledi.

  • ‘Döviz tevdiat’ cephesi bildiğiniz gibi…

    TCMB tarafından haftalık olarak yayınlanan verilere göre 8 Ocak ile biten haftada yurt içinde yerleşik gerçek kişilerin döviz mevduatı 595 milyon dolar arttı...

Benzer Haberler