Sosyal Medya

Borsa şirketleri ve haberleri

Gedik Yatırım Teknik Analiz Eğitimleri – BIST100 endeksinin yeni hedefi ne olacak?

  📈 #BIST100 endeksinin yeni hedefi ne olacak? 📉 #Dolar bir kez daha 5,95-6,00 bölgesine yükselir mi yoksa düşüş devam…

 

📈 #BIST100 endeksinin yeni hedefi ne olacak?

📉 #Dolar bir kez daha 5,95-6,00 bölgesine yükselir mi yoksa düşüş devam edecek mi?

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

  • Albayrak: TL üzerinde gerek değerleme gerek faiz referansı noktasında devrim niteliği sessiz adımlar attık

    Albayrak, Rekabet Kurumu'nun bankalarla ilgili başlattığı soruşturmaya ilişkin: "Açıkçası Rekabet Kurumu özelinde ben de piyasadan duydum o gün. Ve benzeri sektörlerle ilgili çalışmaların Rekabet Kurumu'nun gerek şikayete dayalı gerek süreçlere dair… Tamamen serbest piyasa koşulları içerisinde, açıkçası Ankara’ya da gitmedim, süreçle ilgili çok fazla detay almadım ama herhalde biraz daha bilgi sahibi olursam daha net yorum yapma şansım olabilir ama serbest piyasa kuralları içerisinde ben çok fazla endişe oluşturacak bir durum görmüyorum" dedi.

  • IMF Davos öncesi küresel büyüme tahminlerini aşağı indirdi

    “İstikrar işaretleri olsa da, küresel görünüm durgun seyrediyor ve bir dönüm noktasının net belirtileri yok. Mevcut görüntü içinde gönül rahatlığına yer yok ve dünyanın herkese fayda sağlayan sürdürülebilir bir toparlanmayı desteklemek için daha güçlü çok taraflı işbirliği ve ulusal düzeyde politikalara ihtiyacı var.”

  • Can Ataklı:   Siyasal İslam tasfiye edilecek

    Amerika'nın İran'a yönelik son operasyonu bölgedeki yeni siyasi gelişmelerin de habercisi. Görünen o ki Batı kendi eliyle geliştirip büyüttüğü Siyasal İslamcı akımların artık sona ermesi gerektiğine inanıyor

Benzer Haberler