Sosyal Medya

Şirketler

Garanti Bankası 260 milyon liralık tahsili gecikmiş alacağını sattı

Garanti Bankası 260 milyon lira tutarındaki bireysel tahsili gecikmiş alacaklarını 18.5 milyon liraya Gelecek Varlık Yönetim’e sattı. Bankanın dün akşam…

Garanti Bankası 260 milyon liralık tahsili gecikmiş alacağını sattı

Garanti Bankası 260 milyon lira tutarındaki bireysel tahsili gecikmiş alacaklarını 18.5 milyon liraya Gelecek Varlık Yönetim’e sattı.

Bankanın dün akşam KAP’a yaptığı açıklamada takipteki krediler portföyünde yer alan alacakların kredi kartı, bireysel destek kredisi, kredili mevduat ve masraf hesabından oluştuğu ifade edildi.

Garanti Bankası geçen nisan ayında da takipteki kredi portföyünde yer alan ve toplam anaparası 364.97 milyon lira olan tahsili gecikmiş alacak portföyünü 19.44 milyon liraya sattığını duyurmuştu.

Daha önce de geçtiğimiz Nisan ayında takipteki kredi portföyünde yer alan ve toplam anaparası 364.97 milyon lira olan tahsili gecikmiş alacak portföyünü 19.44 milyon liraya sattığını duyurmuştu. söz konusu tahsili gecikmiş alacakların Sümer Varlık Yönetim’e satıldığı belirtilmişti.

İLGİLİ HABERGaranti Bankası'ndan sorunlu kredilerini küçültme hamlesiGaranti Bankası’ndan sorunlu kredilerini küçültme hamlesi

Yorumlar

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler