Sosyal Medya

Reel sektör

Ruşen Çakır:   Erdoğan ve Büyük Sermaye yolları ayırıyor

  Ruşen Çakır Erdoğan’ın TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’a sert eleştirilerini inceledi.  1 Mayıs’ta  Saray’da buluşan TUSİAD ve…

 

Ruşen Çakır Erdoğan’ın TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’a sert eleştirilerini inceledi.  1 Mayıs’ta  Saray’da buluşan TUSİAD ve Erdoğan gayet güzel bir aile fotosu verdi.  Sonra ilişki niye bozuldu?

 

Çakır,  TUSİAD’ın İstanbul seçim iptaline yönelik çıkışları ve Ali Koç’un  Ekrem İmamoğlu’na ziyaretinin Erdoğan’ı kızdırdığını öne sürüyor.

 

 

 

Tüm FÖŞ, Cüneyt Akman ve ParaAnaliz videoları burada

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

  • Ekonomiyi zortlatan kısır döngü

    Bu kısır döngü öyle bela bir salgındır ki, mali durumu zayıf olan perakendeci, toptancı ve üretici konkordato bile ilan eder. Tüm çevresine ve bankalara da yayar mikrobu.

  • Fed’den piyasaya sakinlemesi için 75 milyar dolar

    Refinitiv verilerine göre, repo olarak bilinen geri alım anlaşmalarıyla ABD Hazineleri karşılığında borçlanma maliyeti, Salı günü yüzde 10'a kadar yükseldi. Bu durum, federal fonların oranını hedef aralık yüzde 2 ila 2,25'in tavanı yüzde 2,25'e yükseltti.

  • ‘Susamam’a suç duyurusu

    Susamam şarkısında yer alan 18 rapçi hakkında savcılığa şikayette bulunulduğu öğrenildi. Sözcü’den Ümit Türk’ün haberine göre, Şanışer mahlaslı rapçi Sarp…

Benzer Haberler