Sosyal Medya

Güncel

Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi

Pazartesi akşamı 20:30’da Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi var: BIST100 Endeksi ve AKBNK, EREGL, THYAO, ASELS ve PETKM hisseleri…

Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi

Pazartesi akşamı 20:30’da Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi var: BIST100 Endeksi ve AKBNK, EREGL, THYAO, ASELS ve PETKM hisseleri ve VİOP Nisan Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

Sermaye piyasalarındaki sağlıklı gelişimin ancak bilinçli yatırımcılar ile sağlanacağına inanan Gedik Yatırım, müşterisi olsun olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi veriyor. Pazartesi günleri iki bölüm halinde verilen eğitimlerde 20:00-20:30 arasında VİOP; 20:30-21:30 saatleri arasında Pay Piyasası analizleri gerçekleşiyor.

11 Mart Pazartesi akşamı: BIST100 Endeksi ve AKBNK, EREGL, THYAO, ASELS ve PETKM hisseleri ve VİOP Nisan Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

Teknolojinin verdiği imkanları kullanarak, yatırımcılar diledikleri yerden bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden eğitimlere katılabiliyor ve eğitim esnasında uzman eğitimcilere doğrudan soru sorabiliyor.

Teknik Analiz konusunda 15 yıldan fazla tecrübeye sahip uzmanlar tarafından verilen eğitimlerden istediğinize ücretsiz katılmak için tıklayınız.

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler