Sosyal Medya

Borsa şirketleri ve haberleri

BIST100 Endeksi ve ISCTR, ASELS, KOZAA, PETKM ve KRDMD hisseleri ve VİOP Nisan Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

Çarşamba 20:00'de Gedik Yatırım'dan teknik analiz eğitimi var

BIST100 Endeksi ve ISCTR, ASELS, KOZAA, PETKM ve KRDMD hisseleri ve VİOP Nisan Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

Çarşamba akşamı 20:00’da Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi var: BIST100 Endeksi ve ISCTR, ASELS, KOZAA, PETKM ve KRDMD hisseleri ve VİOP Nisan Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

 

Sermaye piyasalarındaki sağlıklı gelişimin ancak bilinçli yatırımcılar ile sağlanacağına inanan Gedik Yatırım, müşterisi olsun olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi veriyor. Çarşamba günleri iki bölüm halinde verilen eğitimlerde 20:00-21:30 arasında VIOP ve Pay Piyasası analizleri gerçekleşiyor.

 

6  Mart  Çarşamba akşamı: BIST100 Endeksi ve ISCTR, ASELS, KOZAA, PETKM ve KRDMD hisseleri ve VİOP Nisan Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

 

Teknolojinin verdiği imkanları kullanarak, yatırımcılar diledikleri yerden bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden eğitimlere katılabiliyor ve eğitim esnasında uzman eğitimcilere doğrudan soru sorabiliyor.

Teknik Analiz konusunda 15 yıldan fazla tecrübeye sahip uzmanlar tarafından verilen eğitimlerden istediğinize ücretsiz katılmak için tıklayınız.

Gedik Yatırım’ın bir önceki eğitim videosu için tıklayın

REKLAMDIR

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler