Sosyal Medya

Dünya Ekonomisi

Trump’ın eski baş strateji danışmanı Bitcoin’e arka çıktı

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski baş strateji danışmanı Steve Bannon, kripto paraların geleceğine dair iyimser açıklamaları ile dikkat çekti

Trump’ın eski baş strateji danışmanı Bitcoin’e arka çıktı

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski baş strateji danışmanı Steve Bannon, kripto paraların geleceğinin çok iyi olduğunu ve insanların kripto paralar hakkında gelecek beklentisinin parlak olması gerektiğini açıkladı.

Bitcoinsistemi.com sitesinde görüşlerine yer verilen Bannon, bitcoin ve kripto para birimlerinin geleceğinde hiçbir problem olmadığını ve geleceğin çok parlak olduğunu açıkladı. Ve bu konuda Başkan Trump’ın açıklamalarından bir süre sonra açıklama yapması ile medyada fazlasıyla yer aldı.

İLGİLİ HABERMilyarderlerin kripto iştahıMilyarderlerin kripto iştahı

Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte ne kadar fazla ilgi göreceği ve ne kadar fazla insanın kripto para birimi sahibi olacağı bilinmese de bugünden bu ve buna benzer açıklamaların önemli olduğunu söylemek mümkün. Kripto para yatırımcılarının kısa süre içerisinde bile 10.500 doları görmesi ile birlikte Bitcoin almaya başlaması, gelecek 30 ay içerisinde 100 bin dolar olacağına dair bazı ünlülerin açıklamaları ve kripto paraların bugüne kadar gösterdiği performans ve kazançlar gelecekte daha çok sayıda insanın kripto para sahibi olacağını gösteren kanıtlar.

İLGİLİ HABERŞok Bitcoin senaryosu: Altı haneli rakamlar mümkünŞok Bitcoin senaryosu: Altı haneli rakamlar mümkün

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamaları ne kadar olumsuz olsa da ekibinden bir ismin Bitcoin ve kripto paralar konusunda olumlu açıklama yapması pozitif bir etki yapabilir.

Yorumlar

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler