Sosyal Medya

Genel

RTB House, Altın ve Gümüş Stevie Ödüllerine Layık Görüldü

4 binden fazla işletmenin değerlendirildiği Uluslararası İşletme Ödülleri 2019’da RTB House, üç ayrı ödül almayı başardı. Dünya çapında lider markalara…

RTB House, Altın ve Gümüş  Stevie Ödüllerine Layık Görüldü

4 binden fazla işletmenin değerlendirildiği Uluslararası İşletme Ödülleri 2019’da RTB House, üç ayrı ödül almayı başardı.

Dünya çapında lider markalara gelişmiş pazarlama teknolojileri sağlayan RTB House, bu sene organize edilen 16. Uluslararası İşletme Ödüllerinde üç Stevie kazandığını duyurdu. Bu sene her boyuttan ve neredeyse her sektörden 4.000’den fazla işletme çeşitli kategorilerde ödüllere aday gösterilirken 3 ödülün sahibi oldu. RTB House’un kazandığı ödüller şu şekilde sıralanıyor:

  • Altın Stevie – Yılın Yeniliği – Ticari Ürün Sektörleri – RTB House “Social Banners”. Yeniden hedeflenen reklamları daha kişisel hale getirilirken, çevrimiçi alışveriş yapanların istedikleri ürünleri yepyeni bir şekilde keşfetmelerini sağlıyor.
  • Gümüş Stevie – Yapay Zeka/Makine Öğrenimi Çözümü – “Snippets”. Yapay Zeka kullanarak reklamcılar için kolayca yaratıcı içerikler geliştiren teknolojiler.
  • Gümüş Stevie – Yılın En Yenilikçi İşletmesi – Yaklaşık 2.500 Çalışan. RTB House, dünya çapındaki markalara gelişmiş yeniden hedefleme teknolojileri sağlayarak reklam ve pazarlama teknolojilerini kökten değiştiriyor ve 1.600 markaya Yapay Zeka destekli Derin Öğrenme reklamları sunuyor.

Stevie Ödülleri’nin kazananları, dünya çapında mayıs ayından ağustosa kadar süren değerlendirme aşamasında yer alan 250’den fazla üst düzey yöneticinin verdiği puanların ortalaması ile belirlendi.

Ödüllerin RTB House için önemli bir başarı olduğunu dile getiren RTB House iş analizi ve raporlama sistemleri başkanı Grzegorz Kłapkowski, “Bu sene kendimizi Yapay Zeka Pazarlama Laboratuvarı ve Yaratıcı İçerik Laboratuvarı adları altında iki yenilikçi departman açmak ile görevlendirdik. Bu iki laboratuvarın halihazırda ödüllere layık görülen, yenilikçi ürünler geliştirmiş olması kayda değer bir başarı. Her iki laboratuvarın baş koordinatörü olarak, iki ekibin de müşterilerimizin markalaşma ihtiyaçları doğrultusunda daha kişisel reklamlar sunabilmek için pazarlama teknolojisi çözümleri geliştirirken ne kadar çok çalıştığını biliyorum. Her iki laboratuvarın da yaptığı etkileyici işlerin hak ettiği değeri görmesinden dolayı gurur duyuyorum” dedi.

Uluslararası İşletme Ödülleri (IBA), dünya çapındaki en önemli işletme ödülü programıdır. Dünya çapındaki tüm bireyler ve özel veya kamusal, kâr amacı güden veya gütmeyen, büyük veya küçük ölçekli tüm işletmeler aday gösterilebilir. 2019 yılında IBA kapsamında 74 ülke ve bölgeden adaylar değerlendirildi. Yunanca “taçlanmış” anlamına gelen “Stevies” olarak tanımlanan ödüller 19 Ekim tarihinde Viyana’da kazananlara sunulacak.

Yorumlar

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler