Sosyal Medya

Genel

Gedik Trader Yatırım Kulübü’nün Teknik Analiz Eğitimleri Devam Ediyor…

RSI Göstergesi ile Teknik Analiz Nasıl Yapılır? RSI nasıl hesaplanır? RSI her 70 i geçtiğinde SAT sinyali üretir mi? BIST100,…

Gedik Trader Yatırım Kulübü’nün Teknik Analiz Eğitimleri Devam Ediyor…

RSI Göstergesi ile Teknik Analiz Nasıl Yapılır?

RSI nasıl hesaplanır?

RSI her 70 i geçtiğinde SAT sinyali üretir mi?

BIST100, Dolar/TL, BIST30 Nisan VİS Grafikleri ile Teknik Analiz

Gedik Trader Yatırım Kulübü’nün Teknik Analiz Eğitimleri Devam Ediyor…

28 yıldır sermaye piyasalarına hizmet eden ve 43 şubesi ile Türkiye’nin en yaygın şube ağlarından birine sahip olan Gedik Yatırım, müşterisi olsun veya olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz teknik analiz eğitimi veriyor. Eğitime katılmak için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar veya cep telefonu. Eğitime kayıt yaptırmak için tıklayınız. Kayıt sonrasında mail adresinize gelecek e-posta’daki “Join The Webinar”a eğitim saatinde tıkladığınızda eğitimi canlı olarak izlemeye başlayabilir, dilerseniz sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Eğitime katılmak için tıklayınız

Eğitimlerde her hafta bir teknik analiz göstergesine ağırlık verilerek BIST100 endeksi, Dolar/TL, BIST30 Nisan VİS ve katılımcılar tarafından belirlenen beş hisse için teknik analiz yapılıyor.

RSI göstergesinin anlatılacağı bu haftaki eğitimde, RSI göstergesinin nasıl hesaplandığı, RSI’ın Alım ve Satım kararlarından nasıl yorumlanması gerektiği sorularına cevap verilmeye çalışılacak.

 

REKLAMDIR

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler