Sosyal Medya

Dünya Ekonomisi

Çin’den bir ses Ticaret Savaşları’nı anlattı

Çin'de yaşayan bir Türk'ün gözünden Ticaret Savaşları

 

 

Çin’de yaşayan gazeteci Emre Pekin Pekin’den Çinli gözüyle Ticaret Savaşları’nın etkilerini anlattı.

 

Ticaret savaşı tam gaz devam!

 

Ticaret savaşı tam gaz devam ediyor!

 

Önce Çin, ABD’den gelecek tariflere misilleme yapacağını duyurdu, ardından Trump’ın tweet silsilesi geldi!

 

Kanal:  Sivil denemeler

 

ParaAnaliz’in sizin için özenle seçtiği video arşivimizi ziyaret edin.   Sansasyonel yorumlardan ve iddialardan uzak durup somut verilerle analiz yapan uzmanları yayınlıyoruz.  Linki burada

 

 

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

  • 39 maddelik yeni ekonomi torba teklif Mecliste

    KOBİ'lerin desteklenmesi amacıyla kredi garanti kuruluşlarına sağlanan 25 milyar lira tutarındaki desteğin 35 milyar liraya çıkarılması, işçi başına 75 lira asgari ücret desteği verilmesi, doğal afetlerde doğalgaz ve elektrik borçlarını 1 yıl ertelenmesine ilişkin düzenlemeleri içeren 39 maddelik torba teklif Meclis Başkanlığına sunuldu.

  • Varlık Fonu Başkanı Erdoğan eleştirilerini reddetti

    Sönmez, yasadaki değişikliğin teknik bir konu olduğu konusunda ısrarlı. Ancak Kanal İstanbul'da yer alma ihtimalini de dışlamadı. 15 milyar dolarlık proje “listemde değil” derken Fon’un Türk hükümetinin stratejik bir hedef olarak gördüğü her şeyi inceleyeceğini de sözlerine ekledi. Herhangi bir projede Fon’un “fizibilite ve ekonomiye bakacağını ve eğer mantıklı olursa yatırım yapabiliriz” diye ekledi.

  • Ocak bütçesi göründüğü kadar şahane mi?

    Önümüzdeki ayların bütçe performansını gelirlerin kaynağı ve harcamalardaki artışın hızı açılarından izlemek bu nedenle çok önemli. 

Benzer Haberler