Sosyal Medya

Döviz

Senem Dündar:  Gelişmekte Olan Ülkeler FX ve TL görünümü

Goldman Sachs ve Barclays gibi kurumlar TL’ye dair öngörülerinde ne kadar iyimser?

Gelişmekte olan ülkelere (GOÜ) dair beklentiler nasıl şekilleniyor? Bu beklentiler içerisinde Türkiye ne tarafta yer alıyor? Goldman Sachs ve Barclays gibi kurumlar TL’ye dair öngörülerinde ne kadar iyimser? Tümü detaylarıyla videomuzda…

 

 

Video:  Dövize kaçış tsunamisi

 

Video:  Petrol ve altın ne yöne gidiyor?

Değerli okurlar,  içeriğini sizin için özenle seçtiğimizi YouTube video arşivimizi ziyaret edin, sayfa linki burada

 

 

 

 

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

  • TL beklentileri negatife dönüyor

    Yabancı analistlerin Türk Lirası’na ilişkin beklentileri negatife dönüyor. Bazı analistler bu yıl Türk Lirası’nın dolar karşısında rekor düşük seviyeleri göreceğini düşünüyor.

  • İlaç ödemelerinde belirsizlik, eczacılar endişeli

    Türkiye Eczacılar Birliği, çok sayıda ilacın geri ödeme listesinden çıkarılacağını belirterek “Kabul etmiyoruz, onaylamıyoruz” diyor. SGK henüz açıklama yapmadı.

  • Ekonomide farklı sesleri bastırma teklifi

    Meclis bu hafta Bankacılık Kanunu'nda değişiklik öngören 40 maddelik teklifi görüşecek. CHP’ye göre ekonomi alanında farklı sesleri bastırmak ve zarar etmesi neredeyse kesin olan akıl ve bilim dışı projelere yurttaşı ve baskı altında tutulan finans kuruluşlarını zorla ortak etmenin yolları yasallaştırılmaya çalışılıyor. Kitle finansmanı modelini eleştiren HDP, düzenlemeyi, Kanal İstanbul günahına ortak aramanın adı olarak nitelendiriyor.

Benzer Haberler