Sosyal Medya

Döviz

Mert Yılmaz: FED DÜNYADA DOLAR STRATEJİLERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Mert Yılmaz Fed’in  ağızları açık bırakan U-dönüşünün neden ve sonuçlarını anlattı. Bizim piyasaları nasıl etkileyeceğini değerlendirdi.  Senaryo değişti!   FÖŞ…

Mert Yılmaz: FED DÜNYADA DOLAR STRATEJİLERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Mert Yılmaz Fed’in  ağızları açık bırakan U-dönüşünün neden ve sonuçlarını anlattı. Bizim piyasaları nasıl etkileyeceğini değerlendirdi.  Senaryo değişti!

 

FÖŞ ve ParaAnaliz videoları burada

 

Cüneyt Akman’ın orjinal içerikleri ve eğitim videoları burada

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

  • Dokuz Günlük Ramazan Bayramı Tatili Turizme İlaç gibi Geldi

    Bu yıl Ramazan Bayramı tatilinin uzatılmasının hükümetçe her zamankindençok daha önce ilan edilmesi turizmcilerin yüzünü güldürdü. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, 9 güne çıkarılan Ramazan Bayramı tatilinde 2 milyon kişinin seyahat etmesinin ve 3 milyar liralık ekonomik hacim sağlanmasının beklendiğini bildirdi.

  • Avrupa Parlamentosu Vize Ücretlerini Arttırdı, İş Dünyası Tepkili

    Önceki gün Avrupa Parlamentosu Türkiye'nin de dahil olduğu ülkeler için vize ücretini 60 eurodan 80 euroya çıkardı. Ayrıca vize şartlarında da bazı değişikliklere gitti. Türkiye'den bu yeni duruma ilk tepki İKV'den geldi.

  • Savunma Sanayi İhracatı 9 Milyar Dolara Yaklaştı

    Savunma sanayi son yıllarda en çok teşvik edilen sanayi kollarından biri. İhracatı da ithalatı da artarken sektörün hacmi ile beraber çalıştırdığı insan sayısı da hızla artıyor. Savunma sanayi ile ilgili son rakamlar SaSaD Genel Kurulu'nda açıklandı.

Benzer Haberler