Sosyal Medya

Döviz

Kudret Ayyıldır:   EURUSD, ECB ve Fed ile birlikte 1,10 altına sarkabilir mi?

Euro/dolar'da yeni gevşemeler mümkün mü?

 

24 Temmuz Avrupa Merkez Bankası (ECB), 31 Temmuz’da ise ABD Merkez Bankasının (Fed) para politikası kararlarına ulaşacağız. ECB Başkanı Draghi ve Fed Başkanı Powell’ın yeni dönemde  faiz indirimine devam edip etmeyeceği sorularına vereceği cevap, EURUSD için belirleyici olacaktır. Bu toplantıda ECB’nin -0,40% olan Mevduat Hesap Oranında bir değişiklik yapması beklenmezken Fed’in Federal Fon Hedef Oranını 2,25%’e çekerek 25 baz puanlık faiz indirim gerçekleştirmesi beklenmektedir.

 

Almanya, Fransa ve Euro bölgesinden gelen Temmuz ayına ilişkin olumsuz İmalat PMI verileri ile birlikte 2019 yılı dip noktası 1,1106 seviyesine yaklaşan EURUSD, ECB ve Fed sonrası psikolojik 1,10 seviyesi altına sarkabilir mi sorusunun cevabı bu webinar çalışmasında.

 

Sizin için YouTube’da ekonomi finans ve siyaset başlıklarında içerik kalitesini kontrol ettiğimiz, güvenilir bulduğumuz değişik düşünürlerin  videolarını arşiv halinde topluyoruz.  Seçtiğimiz videoların çok zıt politik ve ekonomik görüşleri savunduğunu göreceksiniz. Bu videoları editörlerimizin ideolojik filtresinden geçirmiyoruz, akıl ve mantık süzgeçinden geçiriyoruz.   Amacımız YouTube’da uzun süre sürf yapmadan, doğru içeriği bizim arşivimizden seçmeniz.

 

Lütfen Video Sayfamızı ziyaret edin, bize yorumlarınızı bahşedin, linki burada

 

 

 

 

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler