Sosyal Medya

Şirketler

BIST100 Endeksi ve HALKB, EREGL, PGSUS, TCELL ve KOZAL hisseleri ve VİOP Ekim Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

Sertifikalı uzmanlardan güvenilir ve kaliteli teknik analiz eğitimi burada

BIST100 Endeksi ve HALKB, EREGL, PGSUS, TCELL ve KOZAL hisseleri ve VİOP Ekim Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

 

Çarşamba akşamı 20:30’da Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi var: BIST100 Endeksi ve HALKB, EREGL, PGSUS, TCELL ve KOZAL hisseleri ve VİOP Ekim Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

 

Sermaye piyasalarındaki sağlıklı gelişimin ancak bilinçli yatırımcılar ile sağlanacağına inanan Gedik Yatırım, müşterisi olsun olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi veriyor. Çarşamba günleri iki bölüm halinde verilen eğitimlerde 20:00-20:30 arasında VİOP; 20:30-21:30 saatleri arasında Pay Piyasası analizleri gerçekleşiyor.

 

10 Ekim   Çarşamba akşamı: BIST100 Endeksi ve HALKB, EREGL, PGSUS, TCELL ve KOZAL hisseleri ve VİOP Ekim Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

 

Teknolojinin verdiği imkanları kullanarak, yatırımcılar diledikleri yerden bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden eğitimlere katılabiliyor ve eğitim esnasında uzman eğitimcilere doğrudan soru sorabiliyor.

Teknik Analiz konusunda 15 yıldan fazla tecrübeye sahip uzmanlar tarafından verilen eğitimlerden istediğinize ücretsiz katılmak için tıklayınız.

 

Gedik Yatırım’ın bir önceki eğitim videosu için tıklayın

REKLAMDIR

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler