Sosyal Medya

Güncel

Gedik Yatırım bilinçli yatırımcılar için ücretsiz eğitimler vermeye devam ediyor

Çarşamba akşamı 20:30’da Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi var: BIST100 Endeksi ve YKBNK, TUPRS, KRDMD, ARCLK ve KARSN…

Gedik Yatırım bilinçli yatırımcılar için ücretsiz eğitimler vermeye devam ediyor

Çarşamba akşamı 20:30’da Gedik Yatırım uzmanlarından uygulamalı teknik analiz eğitimi var: BIST100 Endeksi ve YKBNK, TUPRS, KRDMD, ARCLK ve KARSN hisseleri ve VİOP Haziran Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

 

Sermaye piyasalarındaki sağlıklı gelişimin ancak bilinçli yatırımcılar ile sağlanacağına inanan Gedik Yatırım, müşterisi olsun olmasın tüm yatırımcılara ücretsiz Teknik Analiz Eğitimi veriyor. Çarşamba günleri iki bölüm halinde verilen eğitimlerde 20:00-20:30 arasında VİOP; 20:30-21:30 saatleri arasında Pay Piyasası analizleri gerçekleşiyor.

 

13 Haziran Çarşamba akşamı: BIST100 Endeksi ve YKBNK, TUPRS, KRDMD, ARCLK ve KARSN hisseleri ve VİOP Haziran Dolar/TL Canlı Teknik Analizi!

Teknolojinin verdiği imkanları kullanarak, yatırımcılar diledikleri yerden bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden eğitimlere katılabiliyor ve eğitim esnasında uzman eğitimcilere doğrudan soru sorabiliyor.

Teknik Analiz konusunda 15 yıldan fazla tecrübeye sahip uzmanlar tarafından verilen eğitimlerden istediğinize ücretsiz katılmak için tıklayınız.

 

 

 

REKLAMDIR

Yorumlar

Banner

BAKMADAN GEÇME

Benzer Haberler