Hisse ve VİOP işlemi komisyonlarında %50 indirim imkânı!

SPONSORLU- Gedik Yatırım, bu kampanyası ile hisse ve VİOP komisyonlarında yatırımcılara %50 iade sağlıyor
09:157 Kasım 2016
Hisse ve VİOP işlemi komisyonlarında %50 indirim imkânı!
SPONSORLU- Gedik Yatırım, bu kampanyası ile hisse ve VİOP komisyonlarında yatırımcılara %50 iade sağlıyor

Gedik Yatırım’da yeni hesap açan yatırımcıların, hesap açılış tarihinden itibaren ilk 30 gün içerisinde yaptıkları pay ve VİOP işlemlerinden elde edilen net komisyon gelirlerinin (borsa payı, veri yayın ücreti vb giderler çıkarıldıktan sonra kalan komisyon geliri) %50’si bir sonraki ay yatırımcılara iade ediliyor.

Ayrıca, ücretsiz Anlık Data (Canlı Borsa) ve 6 Ay Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı yeni hesap açan yatırımcılara kampanya kapsamında sunuluyor. Ücretsiz Anlık Pay Düzey 1 datası ile Gedik Mobil uygulaması içerisinden Borsa’yı canlı takip edebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Ücretsiz Anlık Data için hemen tıklayınız.

ÜCRETSİZ YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun, sermaye piyasalarındaki yatırım işlemlerinizde yatırım danışmanlığı hizmeti yatırımcılara sunulmaktadır. Aylık 46 TL ücreti olan bu hizmet ile yatırımcılara belirtilen BIST-TUM Rapor ve önerileri danışmanlık hizmeti ücretsiz sunulacaktır.

Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı için tıklayınız.

25 yıllık deneyime sahip Gedik Yatırım’da hemen hesap açın, yatırımlarınızı büyütün.

Hesap açtıktan sonra yatırım danışmanlığı ve anlık data hizmetini ücretsiz alabilecek ve deneyimli Gedik Yatırım, Yatırım Danışmanları uzmanlığında yatırımlarınıza yön verebileceksiniz.

Danışmanlık kapsamında mesai saatleri içinde online olarak sorularınız, yatırım danışmanınız tarafından cevaplanacak.

Gedik Yatırım’ın haftada en az bir kere olmak üzere düzenlediği piyasaların genel olarak değerlendirildiği webinarlarda ise sorularınızı konunun uzmanlarına canlı olarak sorma olanağına sahip olacaksınız.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Yorumlar

Son güncelleme: 13:477 Kasım 2016
Paylaş Tweet